Narożnik Oliwia

dł./gł./wys.
290 x 165 x 80 cm
powierzchnia spania: 230 x 140 cm
caret-down caret-up caret-left caret-right

Narożnik Oliwia to rozwiązanie zarówno dla małych jak i większych wnętrz. Jego wyprofilowany bok idealnie dopasowuje się do kształtu naszego ciała. Z pewnością sprawdzi się jako opcja dla wygodnego odpoczynku, a możliwość funkcji spania stworzy strefę relaksu dla siebie, całej rodziny lub niezapowiedzianych gości. Wygodne siedzisko gwarantuje zastosowanie sprężyny falistej, która odpowiedzialna jest za trwałość i komfort użytkowania. Dodatkowa warstwa pianki zapobiega zapadaniu siedziska, a zastosowanie pianki wysokoelastycznej HR zachowuje sprężystość i elastyczność mebla.

Każdy nasz mebel posiada bardzo cichy system rozkładania; dodatkowo, dzięki wspomaganiu rozkładania czynność ta przestanie być kłopotem, a stanie się przyjemnością . Drewniany stelaż wykonany z najwyższej jakości drewna, produkowany również w naszej firmie i dobrze dobrana tkanina obiciowa pozwoli cieszyć się narożnikiem przez wiele lat.

W naszej firmie chętnie dostosowujemy nasze modele do życzeń klientów. Dlatego istnieje możliwość wykonania tego modelu również w innych tkaninach.

W razie pytań lub złożenia zamówienia zapraszamy do kontaktu e-mail lub telefoniczny tutaj.

Dodatkowe informacje:

  • DŁ./GŁ./WYS. 290/165/80 cm
  • Powierzchnia spania: 220x140 cm
  • Pojemnik na pościel
  • Dostępna prawa/lewa strona narożnika
  • Bogata kolorystyka materiałów do wyboru
  • Gwarancja 12 miesięcy